Jdi na obsah Jdi na menu
 


jaký bude v postely

Jaký bude v posteli?

 

Stačí jeden pohled…

Pozorujte, kam se dívá při prvním rande. Pokud má oči jen pro vás, vše je na pravém místě. Muž, který je zahleděný do své partnerky vysílá jasné signály, že sex ho baví pouze tehdy, pokud baví i ženu. V posteli bude pozorný k vašim citům. Nemusíte se bát, když nebudete mít jeden den chuť. Jemu stačí i mazlení.

Otočí se za každou sukni?

Pokud mu ujíždí oči pokaždé do uličky, když kolem projde žena, okamžitě od něj dejte ruce pryč. Muži se rádi dívají na krásné ženy, ale když se nedokáže ani na prvním rande soustředit na vás, co budete dělat po roce chození?

Ukaž, jak se chováš

Celý den se připravujete na večer. Snažíte se být co nejpůvabnější a v myšlenkách si představujete, jaké to asi bude. Nakonec přijdete se svým galantním mužem před restauraci a on vám nepodrží ani dveře? I na něj si dejte pozor. Tomuto muži jde o své pohodlí. V posteli tomu nebude jinak. S ním můžete zapomenout na dlouhé předehry. Po jeho orgasmu se svalí na bok a za pět minut spí jako dudek. Vám nezbude nic jiného, než se uspokojit svým vrnícím kamarádem nebo si v klidu číst knížku.

Žádný lakomec u mě nemá šanci!

Přinesl vám květinu, pozval nás na večeři a cestou domů jste se stavili na sklence vína? Výborně! Právě jste našla muže svých snů. Tento muž rozhodně není lakomý. Od něj můžete čekat krásný dárek ze služební cesty, něžnou květinu při procházce po městě nebo pozvání na cappuccino, kdy si jen vzpomenete. V posteli se s takovým typem rozhodně nudit nebudete. Žádný roh postele nezůstane prázdný! Muži, kteří rádi dávají, rádi také přijímají. S ním můžete realizovat všechny své sny. Experimenty jsou na jejich denním pořádku.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

kamarad

(muj kamos, 25. 3. 2013 12:01)

Ahoj holky muj kamarad jeste nemnel sex a ani se nelibal a to mu je 19 let no je to normalni to ja sem ho predbehla zatim zlibanim tak co a neni osklivi a je docela peknejj