Jdi na obsah Jdi na menu
 


laska

Když se tě náhodně dotkne

A)…přátelsky tě poklepe na rameno.

Tenhle kluk tě má rád.Ale to, jestli chce být jenom tvůj kamarád nebo něco víc, musíš teprve zjistit. Dej mu trochu času!

B)…položí tvoji ruku na tvoje předloktí.

Tím ti jasně dává najevo - mám tě rád a chci, aby sis mě všimla a naslouchala mi. Tvůj názor je pro něho moc důležitý.

C)..letmo rukou zavadí o tvou noru nebo rameno.

Hm, tak tohle je tvoje velká šance. Ať už si to uvědomuje nebo ne, doslova magicky ho přitahuješ. Chce ti být blíž,ale nevnucuje se. Teď už je to jenom na tobě = )

Když tě drží za ruku

A)..proplete svoje prsty pevně mezi tvými.

Pokud se tahle vodíte, jste si navzájem hodně blízcí. Jestliže směřuje hřbet jeho ruky dopředu, znamená to, že tvůj kluk ve vašem vztahu rád rozhoduje.

B)…pohrává si s tvými prsty.

Tenhle kluk je plný fantazie a je mu v tvé blízkosti moc fajn. Už ví, co v tobě má, a chce ti každým svým pohybem naznačit, jak moc jsi pro něj důležitá.

C)…drží tvou ruku jednoduše v dlani.

Když si nehraje s tvými prsty, znamená to, že je to ještě takovej malej stydlín. Zato je ale velice citlivý a něžný. Není pro něho úplně jednoduché procházet se s tebou venku za ruku a mluvit o tom, co k tobě cítí. Ale žádný strach, rychle se to naučí! = )

Když tě líbá

A)…hladí tě na tvářích nebo vezme tvůj obličej do dlaních.

Našla sis kluka, o kterém sní každá holka (btw já taky). Je k tobě neskutečně něžný, chce se o tebe starat a chová se k tobě jako k největšímu pokladu pod sluncem. Na něho se můžeš vždycky spolehnout.

B)…hladí tě rukou po zádech nebo ji nechá položenou na rameni.

Tenhle kluk se řídí heslem "nic se nemá uspěchat". Poznává tě pomalu, krůček po krůčku. Může to být tím, že si ještě není úplně sám sebou anebo tebou jistý. Možná je i trochu nezkušený.

C)…laská tě ve vlasech nebo na krku.

Ty sis našla ale pěkného vášnivku = ) Říká ti tím, chci si s tebou hrát, tak mi to dovol! Když jste spolu sami, točí se jeho svět jen kolem tebe! Krk patří k nejcitlivějším místům na těle. Takže jestli tě tvůj kluk líbá právě tam, velice po tobě touží.

Když tě při chůzi zezadu obejme rukou

A)…drží tě kolem krku.

Na rozdíl od líbání nemá tenhle pohyb nic společného s vášní - spíš naopak. Kluk, který se s tebou takhle vede se navenek sice chová uvolněně, ale ve skutečnosti si od tebe chce udržet patřičný odstup. Bude to možná tím, že prožil v lásce zklamání a bojí se nového vztahu.

B)…drží tě pevně kolem ramen.

Tvůj kluk ti tímhle ukazuje, že vy dva patříte k sobě. Vyhledává tvoji blízkost, ale nenechá tě "volně dýchat". Drží tě kolem ramen i v přítomnosti svých kámošů? Pak dává celému světu najevo, že je na tebe patřičně hrdý.

C)…drží tě kolem boků.

Pokud si tě vede kolem boků a pokud jeho ruka občas sklouzne na tvůj zadeček, znamená to jediné - tenhle kluk tě zbožňuje, touží po tobě a chce ti být tělem i duší co nejblíž!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

nespolihala bych na to

(to sou blbosti, 25. 3. 2013 11:42)

ahoj ja si mislim ze je to blbost kazdej kluk to ma jinak protoze kazdej kluk je jinejj mozna na tom neco je naka pravda ale moc bych se na to nespolihala at neudelate nakou blbost aleeee je to superrr blog....