Jdi na obsah Jdi na menu
 


nažhavho

Nažhav svého miláčka..

=

Toužíte po svém příteli, který je na obchodním jednání, nebo na služební cestě? Nemůžete se dočkat na dnešní večer, až spolu povečeříte a pak se přemístíte do ložnice? Máme pro vás několik typů, jak svého miláčka navnadit. Věřte, že až si přečte smsku, nebo mail s lehce erotickým námětem, bude příjemně překvapen!

Milostné sms

V současné době nemůžeme mezi verbální milostné předehry nezahrnout krátké textové zprávy! Minimálně polovinu z mnoha milionu textových zpráv tvoří ty, které si posílají manželé a milenci. Z nich pak má nejméně jedna desetina erotický charakter. Jedná se o neuvěřitelné množství erotických textů, které málokterého partnera nechají chladným. Tak až budete po svém partnerovi toužit, napište mu do esemesky třeba toto: "Uz se nemuzu dockat, az te vecer vsleknu, zatancim ti v rytmu pomale hudby a budu te svadet smyslnymi pohledy." Věřte, že tato zpráva vašeho drahého pořádně rozhodí!

Milostný rozhovor po telefonu

Telefonický milostný rozhovor má již dlouho tradici. Několik generací se takto vzrušovalo. Tak proč ne vy? Stačí přece slyšet ve sluchátku tlumený hlas milovaného člověka a začínáme pociťovat příjemný neklid. Po telefonu můžete svého partnera svádět něžnými slůvky, ale také mu můžete do detailu popsat, co s ním dneska večer zamýšlíte. Řekněte mu, vaše nejtajnější sny, prozraďte mu, co byste si dneska večer přála, aby vám udělal dobře. Po takovém telefonu nebude mít ani pomyšlení, zůstat někde ani o chviličku déle a přiřítí se domů jako tornádo. A v posteli zažijete tu pravou extázi!

Milostný e-mail

Zdál se vám dnes erotický sen, který byste ráda prožila ve skutečnosti? Sedněte k počítači, otevřete si váš e-mail na napište svému partnerovi, co se vám dneska zdálo. Vyličte mu doslova, co byste po něm chtěla, aby vás uspokojil. Od začátku až do konce. Nic erotického se vám nezdálo? Nevadí! Prostě si jen sen vymyslete! Zasněte se, po čem už dlouho toužíte a co byste ráda vyzkoušela. Myslete na to, že neříkáte partnerovi do očí, o čem sníte, ale že on vaše přání bude číst, což bude o to zajímavější! Tak se nebojte zapojit svou fantazii. Napište třeba něco v tomto stylu" ,,Přijdeš z práce, zamíříš rovnou do koupelny. Uvidíš mě ve vaně plné pěny. Požádám tě, abys mi umyl záda. V té chvíli se svlékneš a připojíš se ke mne. Potom půjdeme do kuchyně. Nebude na tebe čekat romantická večeře. Položíš mě na kuchyňskou linku…."

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář