Jdi na obsah Jdi na menu
 


pro holky

 

Jak si kluci představují ideální holku?
36% - Vtipná
19% - Krásná v obličeji
14% - Chytrá
11% - Sebevědomá
10% - Pěkná prsa
7% - Sexbomba
4% - Sexy zadeček
 

 

DNY V TÝDNU:

V pondělí bychom měli naslouchat svému vnitřnímu hlasu, pečovat o naše rodinné vztahy, domov a vše co ho obklopuje. Dbát o naši plodnost či jakoukoli změnu, stravu i žaludek. Pokusme se najít ztracené předměty a vyřešit problémy ve vztahu k veřejnosti.
bubble
Odvaha, kuráž a bojovnost jsou typickými znaky pro úterý. Ochraňujme se před tělesným a duševním nebezpečím, využívejme energie, nechme se zlákat dobrodružstvím a sílou, která vše překoná. Může se také projevit obchodní duch, násilí, nehody nebo rozhodnost. Je to také perfektní den na řešení konfliktů.
Ve středu se projevuje hlavně rozum, psaní, komunikace s ostatními, šikovnost, řeči, chápání, ale také zloději a krádeže. Vše co se píše či tiskne má v tento den svůj zvláštní význam. Přicházejí rovněž nemoci, poslové, učitelé, návštěvy, psaníčka. Středa je nazývána dnem komunikace.
Čtvrtek je báječný na řešení problémů s penízky a s tím souvisí banky, uznání, sázky, hazard, obecně štěstí, církev, univerzity a různé školy, výhry, cizinci, pojištění, zahraniční vztahy, zákon a legálnost.
Pátek je dnem přátelství, lásky a vášně. Třeba i manželství, vztahů, krásy, umění, umělci, hudby. Vzpomeňte si na své ledviny a nemoci ledvin. Ve čtvrtek často bývají zásnuby, svatby.V tento den je velmi důležitá elegance, harmonie, radost, románky, mír i dohody.
Sobota se vyznačuje karmou, přesností, trpělivostí, rozhodností, stabilitou, moudrostí, stářím, postavením, zodpovědností či depresí, samotou, lakotou, minulostí, smutkem, žalem, jenž nás omezuje. Je dobrý na odvrácení zlých sil
Neděle symbolizuje hlavně rodinu a úspěch, ctižádostivost, páteř, srdce, vysoké postavení, sílu, přátelství, zábavu, aroganci, štěstí, čest, majetek, slávu,ale i peníze.
Tak co, který den máš nejraději?

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

nikolas kolar

(nikolas kolar, 5. 1. 2013 20:26)

vtipy pro holky 18 let

nikolas kolar

(nikolas kolar, 5. 1. 2013 20:25)

vtipy pro holky 18 let