Jdi na obsah Jdi na menu
 


zavisla jo nebo ne

 

Jsi závislá na své kamarádce?

Ahojky tady si udělejte testík jestli jsi záwislá na swé kamarádce xD ... zdroj je slecna.info ... xP tak si to zkus odpovědi v celém článku =o))r

 

A: JAKO JEDNA DUŠE!
Když se trápí jedna, je smutná i ta druhá. Když se jedna z vás zamiluje, ta druhá jí přeje štěstí. A kamkoliv se jde, téměř vždy jste spolu, pokud je to možné. Ano, přesně tak by se dalo charakterizovat vaše úžasné kamarádství. Jste nerozlučná dvojka, kterou nerozdělí nic na světě a sebemenší neshoda váš vztah ještě posílí. Můžeš být šťastná za to, že máš při sobě vždy člověka, který tě podrží a udělá pro tebe vše, čeho je schopen. Ovšem i tady je třeba dodat jeden vykřičník - dej pozor na to, aby se z vašeho přátelství nestala zlatá klícka. Nesmíš se na kamarádku příliš upnout a především měj pochopení i pro to, že občas jedna tvá kamarádka tráví čas s jinými lidmi nebo se svým klukem. Pokud budete k sobě vzájemně tolerantní a budete se ve všem podporovat, je váš vztah naprosto ideální!

B: SESTRY V AKCI!
Ty a tvá kamarádka jste pěkně vykutálená dvojka. Rády společně vymýšlíte společná dobrodružství, chcete se bavit a užívat si života. Nevíte, co je to nuda, a rozhodně vaše kamarádství není světu uzavřeno. Ačkoliv si jedna s druhou rozumíte jako s nikým jiným, klidně mezi sebe občas pustíte jiné lidi nebo se jdete bavit s celou partou. Nedá se říct, že byste trávily všechen volný čas pouze spolu, ale tajnosti a holčičí záležitosti řešíte zásadně jedna s druhou a víte, že si můžete vzájemně stoprocentně důvěřovat. Co může být lepšího? Gratulujeme!

C: VZÁJEMNÁ OPORA
Sama moc dobře víš, že nejsi typ člověka, který se upne na jednu jedinou kamarádku a nevšímá si ostatních kolem. Ba ne, ty se ráda bavíš, máš hromadu kamarádů a neustálé holčičí švitoření, to prostě není tvůj styl. Přesto jistě musíš uznat, že mezi všemi kamarádkami je jedna dušička, která je ti přeci jen nejblíž a kdykoliv potřebuješ pomoct, je to právě ona, komu se nejčastěji vyzpovídáš ze svého trápení nebo vybrečíš na rameni. Pokud to tak vyhovuje vám oběma, není v tom jediný problém. Zamysli se však, jestli tvá kamarádka (pokud touží spíše po přátelství typu A nebo B) nemá občas pocit, že jsi jí dobrá jen tehdy, když potřebuješ pomocnou ruku. Proto jí nezapomeň všechno, co dělá ona pro tebe, oplácet stejnou měrou!
 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář